Articole şi instalaţii sanitare din Timişoara cu recenzii, website

Găsește informații exacte despre magazine cu articole şi instalaţii sanitare din Timişoara. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 2 din 2

Rezultate din categoria 'Articole şi instalaţii sanitare' în Timişoara

Închis acum

Strada Virgil Madgearu Nr.8, Timişoara, 300086, Timiş

0256 217 258
Repartitoarele de costuri reprezintă soluţia optimă de contorizare a consumurilor individuale în ansamblurile de locuinţe cu sistem de încălzire prin coloane verticale. Repartitoarele de costuri măsoară căldura cedată de fiecare radiator. Măsurătorile sunt preluate în programul specializat de calcul al firmei ista.
Închis acum

Constantin Brancoveanu nr 86, zona Balcescu, Timişoara, 300237, Timiş

0256 293 168
Comercializam centrale termice Viessmann, piese de schimb Viessmann, preluam in garantie si facem service Viessmann in perioada garantiei si post-garantie. Executam instalatii termice si sanitare complete.
Flavius Aurelian Grozoni , 17 decembrie 2025
Am luat un Viessmann de la ăștia. Nu mai zic de instalare, cu probleme dar 5 ani garanție. După 2 ani și câteva luni se strică. Sun în garanție ca să aflu că nu mai am garanție că nu am făcut verificarea la doi ani. Păi zic n-am știut, zic, muncesc afară nu am urmărit, dar de ce nu mi-ați dat un mail? Păi v-am trimis o scrisoare, zic ei. Scrisoare?! N-am primit nici o scrisoare, eu. Noi v-am trimis! Bine da totuși un e-mail era greu? Păi nu ați optat pentru e-mail când ați cumpărat-o! Păi nu mi-a zis nimeni că trebuie să optez, factura mi-ați trimis-o pe mail, nu prin scrisoare. Nu știm, ne pare rău. Se încheie. Deci nu luați Viessmann au ceva probleme de fabricație de care nu va zice nimeni nimic și faza cu garanția e o glumă.
mai mult

Recenzii B2B locale

Flavius Aurelian Grozoni , 17 decembrie 2025
Am luat un Viessmann de la ăștia. Nu mai zic de instalare, cu probleme dar 5 ani garanție. După 2 ani și câteva luni se strică. Sun în garanție ca să aflu că nu mai am garanție că nu am făcut verificarea la doi ani. Păi zic n-am știut, zic, muncesc afară nu am urmărit, dar de ce nu mi-ați dat un mail? Păi v-am trimis o scrisoare, zic ei. Scrisoare?! N-am primit nici o scrisoare, eu. Noi v-am trimis! Bine da totuși un e-mail era greu? Păi nu ați optat pentru e-mail când ați cumpărat-o! Păi nu mi-a zis nimeni că trebuie să optez, factura mi-ați trimis-o pe mail, nu prin scrisoare. Nu știm, ne pare rău. Se încheie. Deci nu luați Viessmann au ceva probleme de fabricație de care nu va zice nimeni nimic și faza cu garanția e o glumă.

Căutările cele mai populare din categoria "Articole şi instalaţii sanitare" în Timişoara