Articole şi instalaţii sanitare din Timişoara cu website - pagina 3

Găsește informații exacte despre magazine cu articole şi instalaţii sanitare din Timişoara. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 41 - 42 din 42

Alte rezultate din categoria 'Articole şi instalaţii sanitare' în Timişoara

B-Dul. Dimbovita Nr. 53, Bl. 44, Sc. B, Ap. 15, Timişoara, 300471, Timiş

+40 721 508 279
verificare metrologica contoare de apa, verificare apometre, verificare contoare de apa, contoare, contoare de apa, montaj contoare de apa, sigilare, sigilare contoare de apa, instalare contoare de apa, schimbare contoare de apa, apometre

Calea Aradului Nr. 18, Timişoara, 300278, Timiş

+40 256 200 301
COMERT CU AMANUNTUL, feronerie, Materiale Constructii Comert, Gospodaresc, IZOLATII, suruburi, materiale de construcţii, APARATURA ELECTRICA, Capse, EXTERIOARE, COMERT MATERIALE CONSTRUCTII, CASE DE BANI, vanzare, materiale, comercializare, ARTICOLE DE MENAJ, Amenajari Interioare, amanuntul, magazine cu materiale de construcţie, INSTALATII PENTRU CONSTRUCTII, Chei, metalice, Abrazive, AGRICULTURA, ARTICOLE DE UZ CASNIC SI GOSPODARESC, Materiale de constructii, Arcuri, INSTALATII SI ARTICOLE SANITARE, casnic, Articole Menaj, Cuie, balamale, comercializare materiale de construcţie, MASINI SI UTILAJE AGRICOLE, CERCETARE AGRICOLA, SEIFURI, INSTALATII, articolelor

Recenzii B2B locale

Flavius Aurelian Grozoni , 17 decembrie 2025
Am luat un Viessmann de la ăștia. Nu mai zic de instalare, cu probleme dar 5 ani garanție. După 2 ani și câteva luni se strică. Sun în garanție ca să aflu că nu mai am garanție că nu am făcut verificarea la doi ani. Păi zic n-am știut, zic, muncesc afară nu am urmărit, dar de ce nu mi-ați dat un mail? Păi v-am trimis o scrisoare, zic ei. Scrisoare?! N-am primit nici o scrisoare, eu. Noi v-am trimis! Bine da totuși un e-mail era greu? Păi nu ați optat pentru e-mail când ați cumpărat-o! Păi nu mi-a zis nimeni că trebuie să optez, factura mi-ați trimis-o pe mail, nu prin scrisoare. Nu știm, ne pare rău. Se încheie. Deci nu luați Viessmann au ceva probleme de fabricație de care nu va zice nimeni nimic și faza cu garanția e o glumă.

Căutările cele mai populare din categoria "Articole şi instalaţii sanitare" în Timişoara