Sisteme şi echipamente pentru producerea energiei solare din Timişoara cu recenzii
Găsește informații exacte despre furnizori de echipamente pentru producerea energiei solare din Timişoara. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 1 - 4 din 4
Afişare rezultate: 1 - 4 din 4
Rezultate din categoria 'Sisteme şi echipamente pentru producerea energiei solare' în Timişoara
Închis acum
str. Axente Sever nr. 3, Timişoara, 300210, Timiş
+40 723 316 857
Închis acum
Constantin Brancoveanu nr 86, zona Balcescu, Timişoara, 300237, Timiş
0256 293 168
Flavius Aurelian Grozoni , 17 decembrie 2025
Am luat un Viessmann de la ăștia. Nu mai zic de instalare, cu probleme dar 5 ani garanție. După 2 ani și câteva luni se strică. Sun în garanție ca să aflu că nu mai am garanție că nu am făcut verificarea la doi ani. Păi zic n-am știut, zic, muncesc afară nu am urmărit, dar de ce nu mi-ați dat un mail? Păi v-am trimis o scrisoare, zic ei. Scrisoare?! N-am primit nici o scrisoare, eu. Noi v-am trimis! Bine da totuși un e-mail era greu? Păi nu ați optat pentru e-mail când ați cumpărat-o! Păi nu mi-a zis nimeni că trebuie să optez, factura mi-ați trimis-o pe mail, nu prin scrisoare. Nu știm, ne pare rău. Se încheie. Deci nu luați Viessmann au ceva probleme de fabricație de care nu va zice nimeni nimic și faza cu garanția e o glumă.
mai mult
Închis acum
Strada Ciprian Porumbescu Nr. 20, Piata Balcescu, Timişoara, 300239, Timiş
+40 256 295 034
Timişoara, Timiş
+40 722 282 501
Recenzii B2B locale
Flavius Aurelian Grozoni , 17 decembrie 2025
Am luat un Viessmann de la ăștia. Nu mai zic de instalare, cu probleme dar 5 ani garanție. După 2 ani și câteva luni se strică. Sun în garanție ca să aflu că nu mai am garanție că nu am făcut verificarea la doi ani. Păi zic n-am știut, zic, muncesc afară nu am urmărit, dar de ce nu mi-ați dat un mail? Păi v-am trimis o scrisoare, zic ei. Scrisoare?! N-am primit nici o scrisoare, eu. Noi v-am trimis! Bine da totuși un e-mail era greu? Păi nu ați optat pentru e-mail când ați cumpărat-o! Păi nu mi-a zis nimeni că trebuie să optez, factura mi-ați trimis-o pe mail, nu prin scrisoare. Nu știm, ne pare rău. Se încheie. Deci nu luați Viessmann au ceva probleme de fabricație de care nu va zice nimeni nimic și faza cu garanția e o glumă.